E-Ticaret Paketleri ve Özel Yazılım Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

Dünya'da e-ticaret sektörü altın çağını yaşanıyor. E-ticaret firmaları satış rekorları kırmaya devam ediyor. E-Ticaret pastası çok büyük olsa da, mümkün olan en kısa sürede bu fırsattan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bu pastadan pay almaya başlamak için ihtiyacınız olan ise Zeticaret paketi.

Hizmetlerimizi e-ticaret paketleri, e-ihracat paketleri, markaya özel butik e-ticaret projeleri ve C2C pazaryeri olarak sınıflandırıyoruz.

Farklı ihtiyaçlara uygun hazırladığımız e-ticaret paketleri ile müşterilerimizin sanal dünyadaki mağazalarını oluşturuyoruz.

E-TİCARET TEKLİF AL >

Zemedya Yazılım 14 yıllık deneyimi, tecrübeli ekibiyle kurumlara yazılım geliştirme hizmeti sunmaktadır. İstanbul Ataşehir Metropol İstanbul'da Merkez Ofis, İstanbul Kartal Hukukçular Towers'ta yer alan Ar-Ge Ofisi ve Bursa Nilüfer Ofis Plaza ekiplerinin desteğiyle özel sektör firmalarının ihtiyaçlarına yönelik yazılım projeleri geliştirmektedir.

Neler Geliştiriyoruz?

Özel Yazılım Geliştirme
Kurumsal firmaların ihtiyaç duydukları B2B, B2C, İnsan Kaynakları, İntranet, Muhasebe, ERP ve her türlü entegrasyonun yapılabildiği tamamen kurumun ihtiyaçlarına çözüm sağlayan projeler üretiyoruz.
Web İçerik Yönetim Sistemi (CMS)
Uzun yıllar kurumsal firmalara geliştirdiğimiz web tabanlı butik proje deneyimi sonunda elde ettiğimiz Worklab CMS ile web tabanlı projelerinizi kurumunuza özel düzenliyor ve içeriğinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlıyoruz.
E-ticaret Alt Yapıları
E-Ticaret alt yapımız yerli imkanlarla uzun yıllar geliştirilerek oluşturulmuştur. E-Ticaret, E-İhracat ve Pazaryeri olarak üç ana ürün grubumuz bulunuyor. B2B, B2C ve C2C olarak çözüm üretebiliyoruz. Butik veya Paket olarak hizmet verebiliyoruz.
Gayrimenkul Web Uygulamaları
Gayrimenkul sektörüne yönelik klasik emlak ofis yönetimi, emlak ilan yönetimi ve gayrimenkul sektörüne yönelik hizmet veren firmaların ve yatırımcıların buluştuğu gayrimenkul mülk pazarlamasına yönelik özel platformlar geliştiriyoruz.
Portal Yazılım Geliştirme
Portal, bir çok bilgiyi bir arada bulunduran web sitelerine denir. İnternet portalları, üyelik, entegrasyon, özelleştirme, kişiselleştirme, kategorizasyon, arama, içerik yönetimi gibi özelliklerin bir çoğunu barındırırlar.

Portallar özellikleri itibariyle bir çok teknolojik özellik barındırırlar. Yazılım altyapısının üstün özelliklere sahip olması gerekmektedir. Worklab, portal ihtiyaçlarını karşılayan stabil ve güvenli çözümler sunmaktadır. Portal siteler kurumsal sitelere oranla daha fazla teknik destek, bakım ve güncelleme ihityaçları olacağından, güvenilir bir iş ortağı ihtiyacı daha fazladır. Projelerin maliyetleri ve yapım süreleri kurumsal sitelere daha fazladır.
İntranet Yazılım Geliştirme
Dış dünyaya kapalı kurum içi web uygulamaları "intranet" olarak anılmaktadır. İntranet yazılımı şirketin kendi sunucularında çalışmaktadır. Yazılım internet üzerinden de ulaşılabilir olursa "extranet" adı verilir.

Kurum içi intranet uygulamaları, şirketin ihtiyacına göre özel olarak oluşturulmaktadır. Kurum içi haberleşme, doküman yönetimi, belge ve bilgi paylaşımı, kişi kartları, kurum içi iş akışları intranet üzerinden yapılmaktadır. İntranet yazılımı ile müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi, kurumsal kaynak planlama uygulamaları da, kurum içi web uygulaması olarak tasarlanabilir. Bu nedenle intranet çalışması o kuruma özel olarak yapılır.
B2B Web Yazılım
E-iş modellerinden biri B2B (Business to business) uygulamalarıdır. Şirketler bayileri ve tedarikçileri ile olan ilişkilerini yönetmek için kullanmaktadır. Şirketler B2B uygulamaları ile, zamandan tasarruf eder, olası insan kaynaklı hatalardan kurtulur ve personel giderlerinden tasarruf eder. Firmalar B2B modelini yaygın olarak aşağıdaki şekillerde kullanırlar;
B2C Web Yazılım
İşletmelerin son tüketiciye (müşteriye) satış yapmasını sağlayan e-iş modelidir. Günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve e-ticaret olarak adlandırılmaktadır. B2C iş modeli, satış bedelinin müşteriden online tahsiline dahalı olarak (genelde) bir sistem olduğundan, işin banka ve güvenlik boyutları da olmaktadır.