Facebook Analytics
Blog

Web Site Fiyatları

Web Site Fiyatları

Web Site Fiyatları

Ürün ve hizmet fiyatları, doğal olarak ürün veya hizmetin nitelikleri ile doğru orantılı olarak ortaya çıkar. Hangi ürün ve hizmetin kalite standartları ile sahip oldukları özellikler, fiyatlarının belirlenmesinde temel kriterlerdir. Sektörlerin ortalama değerleri bulunmakta fiyatlama yapılırken rekabet koşullarında dikkate alınmaktadır. Web site fiyatları aynı şekilde; standartlar kayıt özellikleri ile ortaya çıkan değerlerdir. Web sitelerinin fiyatlarının oluşmasında, içerik derinliği, uygulama özellikleri, siteyi bağlanacak kullanıcı sayısı gibi birtakım kriterler de maliyeti etkileyen unsurlardandır. Örneğin bir e-ticaret platformu ile yalnızca tanıtım için kullanılacak bir kurumsal web sitesi aynı özelliklere sahip değildir. Tanıtım amaçlı siteler, genellikle uygulama barındırmaz ve birçok özelliği bakımından, alışveriş platformları gibi ortamlardan daha az maliyetle üretilirler. Web site fiyatları, işlemin çoğunlukla işçilik maliyetinin kaplamasından dolayı, zaman faktörüne göre fiyatlanır. Elbette, site oluştururken satın alınacak hizmetler de, sitenin maliyeti üzerinde etki edecek, bu hizmetlere ihtiyaç duyulması da doğrudan sitenin özellikleri ile ilgili olacaktır.

En uygun web site fiyatları

Ucuz bir web sitesi çoğunlukla niteliksiz bir web sitesidir. Bu Kural sadece Web siteleri için değil, hemen her ürün ve hizmet için geçerlidir. Web tasarım firmaları, hazırlanacak sitenin tasarım özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlar verebilirler. Çoğu zaman web site fiyatları sektör rekabetine göre belirlenir. Dolayısıyla aslında web sitelerinin tasarımı noktasında değerlendirme yapabileceğiniz ortalama bir kriter bulunmaktadır. Sektör ortalamalarının çok altında rakamlar size teklif olarak sunulduğunda, bu duruma şüpheli yaklaşmanız doğru olacaktır. Elbette çok ucuz web site fiyatları suna çok nitelikli firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar, sahip oldukları geniş kadroyu ve zaman maliyetini en aza indiren donanımlarının, maliyet avantajına değiştirebilirler. Sizleri ucuz web site fiyatları bağlamında teklifler sunabilirler.

Web site fiyatları; öncelikli araştırma konumuz olmamalıdır. Web siteleri kurumsal kimliğinizi yansıtan ve potansiyel müşterilerinize size yönlendiren kurumsal araçlardır. Bu araçların en yüksek niteliklere sahip olması, kullanıcıların ilk İntibalarını güçlendirecektir. Dolayısıyla niteliksiz web siteleri yerine, nitelikli ve uygun maliyetli Web siteleri daha doğru bir yaklaşımdır. Bizim gibi; alanında uzman ve deneyime sahip tasarım ajansları,  çok uygun web site fiyatları sunabilir. Biz sahip olduğumuz deneyim ve donanımı, toplam kalite anlayışımızla en uygun maliyetleri dönüştürüyor ve ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamaya odaklanıyoruz.