Banner Tasarımı

Banner Tasarımı

Bir web sitesi yayımlandıktan sonra kurum veya markaların aklına ilk gelen soru, bu web sitesine nasıl trafik çekecekleridir. Dijital pazarlamada rekabet koşullarının giderek arttığı bu dönemde, web sitenizi tutundurmanız oldukça zor hâle gelir. Bu noktada, dikkat çekici ve etkin banner tasarımı yaptırmanız web sitenizi bir adım öne çıkaracaktır.

Bundan 10 yıl önce, internet sitelerinde reklam alanları standarttı ve 6-7 farklı ölçüde hazırlanan banner tasarımı, sizin çoğu reklam alanlarında yer bulabileceğiniz anlamına gelebilirdi. Fakat responsive web siteleri ve mobil web siteleri de internet trafiğinin büyük bir kısmını kapsadıktan sonra birçok ölçüde banner tasarımı (reklam görseli) mecburiyet haline geldi.

Zemedya olarak hedeflerinize göre nelerin vurgulanacağını bilir, bannerlarınızı “dönüşüm odaklı” hazırlarız. Hazırlayacağımız bannerların, hedeflediğiniz bütün kanallarda sorunsuz gösterimini sağlarız. Banner tasarımlarını web sitenizde ve reklam kampanyalarınızda kullanabilirsiniz.

Banner tasarımı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim geçin...

Hizmetler

Hemen Teklif Al