Katalog ve broşür tasarımı

Katalog ve broşür tasarımı

Müşterilerimizin kendilerini ve ürünlerini etkin bir şekilde tanıtabilmeleri için çarpıcı katalog ve broşür tasarımı yapıyoruz.

Broşür Nedir?

Ürünlerini ve verdiği hizmetleri tanıtmak isteyen birçok firma broşür kullanmayı tercih eder. Broşürler diğer reklam araçlarına oranla daha ekonomik ve pratik bir reklam materyalidir. Broşür yaptırırken en büyük hedefiniz müşterinin dikkatini çekmek ve aklında yer etmek olmalıdır. Bu yüzden hedeflerin belirlenmesi, metinlerin buna göre hazırlanması, uygun görsellerin seçilmesi veya satın alınması, broşürün boyut ve özelliklerine karar verilmesi, bu doğrultuda tasarım uygulamasının doğru yapılması, uygun kağıt ve gramajının seçilmesi ve kaliteli basılması önemlidir.

Katalog Nedir?

Katalog ise firma ya da markaların ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla kullandıkları, içeriği geniş ve detaylı olan basılı reklam aracıdır. Kataloglar, broşürden daha kalıcıdır ve daha uzun süre kullanılabilirler. Müşterilerin markanıza değer vermesini istiyorsanız, profesyonel görünen, üzerinde ince düşünülmüş, akılda kalıcı bir katalog tasarımı yaptırmanız gerekmektedir.

Hedeflerinizi paylaşın, sizlere etkili katalog ve broşür tasarımı sunalım...

Hizmetler

Hemen Teklif Al