Google Ads (Google Adwords) Reklamları

Google Ads (Google Adwords) Reklamları

Her gün milyarlarca insan internet ortamında farklı arama motorlarını kullanıyor. En çok kullanılan arama motoru Google'nin bir reklam hizmeti olan yeni adı Google Ads eski adı Google AdWords, bu sebeple birçok işletme için önemli fırsatlar sunuyor.

Google Ads (Google Adwords), hedeflediğiniz müşterilere ulaşmanı sağlayan, dilerseniz metin tabanlı olarak verebileceğiniz, dilerseniz görüntülü içerikler kullanabileceğiniz, dilerseniz YouTube videolarıyla destekleyebileceğiniz, dilerseniz de uygulamalara özel hazırlayabileceğiniz mobil reklamlardır. Seçtiğiniz bölgelerde, seçtiğiniz kullanıcı tiplerine özel olarak gösterebildiğiniz ve dilediğiniz gibi düzenleyebildiğiniz bu reklamlarla, hem web sitesi hem de eğer varsa mağaza trafiğinizi artırabilirsiniz. Hatta sayfa ziyaretinde bulunan kullanıcıları remarketing sayesinde, daha uygun maliyetler ile hedefleme yapabilirsiniz.

Google Ads, bir açık artırma sistemidir. Google Ads üzerinden oluşturulacak kampanya için verilecek olan ücret, istemiş olduğunuz anahtar kelimelerinizdeki rekabete göre değişkenlik gösterebilmektedir. Reklamınızın rakiplerinizden daha önlerde gözükmesini istiyorsanız eğer daha fazla ücret ödemek ya da kalite puanınızı artırmak zorundasınız.

Zemedya olarak bu karmaşık süreçleri müşterilerimiz adına biz yönetiyoruz.

Google Ads kampanyalarınız için bizimle iletişimi geçin...

Hizmetler

Hemen Teklif Al