Hizmetlerimiz

Web Sitesi Tasarım, Yazılım Geliştirme
Kurumsal Web Tasarım
Markanızın kurumsal kimliğine uygun kreatif tasarım, çoklu dil desteği, admin paneli ile yönetilebilir, (seo) arama motorlarında bulunabilir, geri dönüş alabildiğiniz profesyonel internet sitesi kurma hizmeti veriyoruz.
E-Ticaret Sitesi Tasarım, Yazılım Geliştirme
E-Ticaret
E-Ticaret Alt Yapı Üreticisiyiz! Hazır e-ticaret veya e-ihracat paketlerimiz ile hemen satışa başlayabilirsiniz. Özel yazılım ihtiyaçlarınız için ulusal veya uluslararası ölçekte e-ticaret altyapısı çözümleri üretiyoruz.
Yönetilebilir Siteler
Özel Yazılım Geliştirme
Ulusal veya uluslararası ölçekteki web tabanlı B2B, B2C ve C2C yapısında yazılım projelerinizi geliştiriyoruz. Gayrimenkul, Turizm, E-Ticaret sektörü başta olmak üzere tüm sektörler için startup projeler geliştiyoruz.
Hosting & Sunucu Barındırma Hizmeti
Hosting & Sunucu Barındırma
Projelerin ihtiyacına göre alan adı (domain), hosting ve sunucu hizmeti veriyoruz. Ulusal veya uluslararası lokasyon seçimli yüksek performanslı barındırma hizmeti ve sunucu yönetimi sunuyoruz.
Prodüksiyon Çözümleri
Prodüksiyon
Markanızın stratejisi çerçevesinde Kurumsal / Fabrika / Otel / Ürün tanıtım filmi ve fotoğraf çekimlerini özgün ve yaratıcı fikirler ile harmanlayıp gerçekleştiriyoruz.
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
Web sitenizi seo kurallarına uyumlu ve arama motorlarında bulunabilir hazırlıyoruz. Arama motorları üzerindeki sonuçları iyileştirip; marka bilinirliğinizi ve satış dönüşümlerini artıyoruz.

Markanız için en iyisini birlikte yapalım.

Sektördeki 16+ yıllık tecrübemizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.

TEKLİF ALIN