Sağlık Turizm Web Sitesi

Hastane, Klinik, Doktor Web Sitesi

Sağlık Turizm Acenta, Hastane, Klinik ve Doktor web siteniz için en iyisini birlikte yapalım.

16 yılı aşan sektör tecrübemizi kreatif kurumsal web siteniz ile birleştirelim.

TEKLİF ALIN

 • Hastane, Klinik, Doktor Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

   Hastane, Klinik, Doktor Web Sitesi Fiyatları

   Hastane, Klinik, Doktor Web sitesi fiyatları bir çok etkene göre değişiklik göstermektedir.

   Hastane Web sitesinin fiyatını etkileyen faktörlerin başında tasarım teknikleri gelmektedir. Web sitesi yaptıracak kişilerin teknik bilgisi olmaması nedeniyle karşılarına çıkacak seçenekler değerlendirmelerini zorlaşmaktadır.

   Hastane, Klinik, Doktor Web Sitesi Çeşitleri Nelerdir

   Web siteleri öncelikle tasarım olarak Hazır Web Site Tasarım ve Kurumsal Web Site Tasarım olarak iki gruba ayrılır

   Hazır Hastane, Klinik, Doktor Web Site Tasarım Nedir?

   Hazır web site tasarım adından anlaşılacağı üzere web sitesinin kullanıma hazır olmasıdır. Bu seçenekte genelde sitenin genel tasarımına müdehale edilemez. Sitenin içerik alanlarında bilgi girişi, bilgi silme ve düzenleme yapılabilmektedir.

   Her firmanın alt yapısına göre bu konuda değişkenlik göstermektedir. Hazır web siteleri maliyet açısından uygundur. Fakat net olarak bir fiyat vermek mümkün değildir. hazır web siteleri de kendi içinde geniş bir aralığa sahiptir.

   Kurumsal Hastane, Klinik, Doktor Web Site Tasarım Nedir?

   Kurumsal web tasarımında tasarım hazır değildir. Site tasarımı marka kimliğine uygun olarak tasarımcı tarafından sayfa sayfa hazırlanır.

   Tasarım süreci sitenin sayfa yapısına göre 1-4 hafta aralığında hazırlanmaktadır. Özel site tasarımı yapıldıktan sonra dinamik yönetilebilir bir site olacak ise bu durumda sitenin yönetim panel uygulaması yapılır. Yönetim panel entegre edildikten sonra site test yayınına alınır. Herhangi bir hata olmadığı durumda site gerçek alanında yayına alınır.

   Özel web tasarımı hem tasarım süreci hem de panel entegrasyonu nedeniyle proje tipine göre değişen 4-8 hafta sürelerde teslim edilmektedir.

   Sürecin uzun olması insan kaynağının kullanımı nedeniyle maliyeti hazır web sitelerine göre daha yüksektir. Kurumsal web site fiyatları için de net bir fiyat vermek mümkün değildir.

 • Web Sitesi Tasarımı Neden Önemlidir?

   Web Sitesi Tasarımı

   Web sitesi tasarımı, internet ortamında görüntülenen web sitelerinin oluşturulmasını ifade eden bir kavramdır. İşletmeler dijital ortamdaki görünürlüğünü güçlendirmek adına kurumsal bir web sitesine ihtiyaç duyarlar. Web sitesi sayesinde ürün ve hizmetlerinizi daha etkili şekilde pazarlayabilirsiniz.

   Profesyonel bir bakış açısıyla hazırlanan web siteleri potansiyel müşterilerinizle buluşmanın en etkili, hızlı ve en düşük maliyetli yoludur. Bir web sitesi markaları internet ortamındaki ofisi ve showroomudur.

   Web sitesi tasarımı basit bir işlem değildir. Özellikle işletmeler için müşteri kitlesinin aradığı ürünü kolay bulacağı, web sitesinde güzel vakit geçireceği bir tasarım şarttır. Zemedya Ajans olarak her zaman sade, şık ve etkili bir web sitesi tasarlıyoruz.

   Web siteniz ziyaretçiler tarafından kolay algılanan yapıda olduğunda istediğiniz mesajı müşteri kitlenize en etkili şekilde ulaştırabiliyorsunuz. Bir web sitesi tasarımında farklı disiplinler, beceriler ve özellikler bir araya geliyor. Web sitesi tasarımı yaparken müşterilerimize web tasarım yanında grafik tasarım, ara yüz tasarımı, içerik oluşturma, ihtiyaca özel kodlama, arama motoru optimizasyonu gibi hizmetleri de sunuyoruz.

   Web Sitesi Tasarımı Neden Önemlidir?

   Bir işletme küçük ölçekli dahi olsa web sitesine ihtiyaç duyuyor. Sektörünüz ne olursa olsun müşteri kitlenizle buluşabilmek ve kurumsallığınızı tamamlayabilmek için web sitesi tasarımı hizmeti almalısınız.

   İşletmeler için web sitesinin gerekliliği şöyle açıklanabilir;

   • Yeni Müşteriler Bulma: İnternet işletmelerin yeni müşteriler bulma ve daha fazla müşteriye ulaşmada en etkili ve en düşük maliyetli çalışma alanıdır. Bunu da web sitesine sahip olarak başarabilirsiniz.
   • 7/24 Ulaşılabilirlik: Tüketiciler artık istedikleri zaman ulaşabilecekleri işletmeleri tercih ediyorlar. Bir web sitesi ile 7/24 ulaşılabilir olabilirsiniz.
   • Etkili Reklam ve Tanıtım: Geleneksel reklam ve tanıtım faaliyetlerine olan ilgi her geçen gün azalıyor. Web sitesi işletmelere düşük maliyetlerle etkili reklam ve tanıtım faaliyetleri planlama olanağı verir.
   • Marka İmajı: Markanızın dijitalde imajı için web sitesi tasarımı çok önemlidir. Etkili ve yüksek kullanıcı deneyimi sağlayan bir web sitesi ile marka imajınız güçlenebilir ve kolaylıkla müşteri bağlılığı oluşturabilirsiniz.

   Web sitesi tasarımı konusunda Zemedya Ajans profesyonelliğine güvenebilirsiniz. Web tasarım konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

   SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

   Web sitesi tasarımında SEO uyumu mutlaka olması gereken bir özelliktir. Ajansımız tarafından tasarlanan web siteleri Google,Bing, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarının kriterlerine uygundur. Arama motorları internet kullanıcılarının bilgiyi en çok aradıkları kanallardır. Kullanıcı deneyimi, mobil tasarım, kaliteli ve özgün içerik, web sitesi hızı gibi 200 civarında sıralama kriterine uygun bir web sitesi tasarlıyoruz.

   Arama motorları kullanıcı deneyimine çok önem veriyor. Bu yüzden tüm web sitesi tasarımı projelerimizde kullanıcı deneyimini en üste çıkartıyoruz. Web sitenizi tasarlarken en ince ayrıntısına kadar SEO dostu bir web sitesi oluşturuyoruz.

   Web Sitesi Tasarımı Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

   Web sitelerinde kullanıcıların ilk düşüncesi çok önemlidir. Web siteleri işletmelerin dijital kimliği ve vitrini olduğu için potansiyel müşteriler markanız hakkında ilk izlenimi web siteniz üzerinden oluşturuyor.

   Web sitesi tasarımı sadece görünüm ögesinden oluşmaz. Arama motoru algoritmalarının istekleri de dikkate alınmalıdır. Estetik ara yüz ve kullanıcıyı yormayan tasarımlar çok önemlidir. Web sitesinde arka plandaki teknik çalışma süreci de çok büyük önem taşıyor.

   Web sitesi tasarımı yaparken şu noktalara dikkat ediyoruz;

   • Sade ve Anlaşılır Tasarım: Web site tasarımı yaparken SEO açısından en önemli unsurlardan biri sitenin açık, anlaşılır ve sade olmasıdır. Ana sayfa metinleri sitenin amacıyla uyumlu olmalıdır. URL yapısının kısalığı, sitenin hızı gibi birçok unsur arama motorları tarafından önemseniyor.
   • Mobil (Responsive) Tasarım: İnternete mobil cihazdan bağlanma sayısı dünyada 5 milyarın üzerinde. İnternet aramalarının %70 kadarı mobil cihazlar üzerinden yapılıyor. Bu yüzden web sitesinde mobil tasarım hayati öneme sahip oluyor. Responsive optimizasyon arama motorları ve kullanıcı deneyimi için ön planda olan özelliklerden oluyor.
   • Görsel Optimizasyonu: Web sitenize trafik çekebilmek ve kullanıcıları web sitenize tutabilmek için görseller de titizlikle planlanmalıdır. Görsel optimizasyon SEO çalışmaları için de çok kritik bir noktadır.
   • Doğru Alan Adı Seçimi: Çok önemli gözükmese de işletmeler için web sitesinde alan adı seçimi de çok önemlidir. Doğru uzantıya sahip, anahtar kelime barından, kısa ve akılda kalıcı bir alan adı hem SEO çalışmalarınızda hem de müşteride marka bilinirliği oluşturmada çok verimli sonuçlar sağlar.
   • Sade ve Profesyonel Kodlama: Web sitesi tasarımı yaparken arka planda kodlama çok önemlidir. Karmaşık kod yapıları arama motorları tarafından çok sevilmeyen yapılardır. Kısa ve sade kodlar web sitenizi arama motorlarında güçlendirecektir. Zemedya Ajans olarak profesyonel ekibimizle kodlama konusunda kendimize güveniyoruz.
   • Kaliteli ve Özgün İçerik: Web sitelerinde kaliteli ve özgün içerik çok önemlidir. Okunabilirliği yüksek, yazım kurallarına uygun ve özgün içerikler arama motorları ve kullanıcı deneyimi açısından kritik noktalar arasındadır.

   Web Sitesi Tasarımında Neden Zemedya Ajans?

   Zemedya Ajans profesyonel web sitesi tasarımı konusunda sizlere nitelikli ve yapıcı çözümler sunuyor.

   Web sitesi tasarımında şu noktalara dikkat ediyoruz;

   • Güncel tasarım ve yazılım teknolojilerini takip ediyoruz. Her zaman yeni nesil yazılımlarla web sitesi tasarımı hizmeti veriyoruz.
   • Web sitenizin her türlü cihazda açılabilmesi adına responsive özelliklere sahip olmasını sağlıyoruz.
   • Hem yazılım hem de tasarım konusunda her zaman kullanıcı odaklı çalışıyoruz.
   • Tüm web sitelerini arama motorlarının beklentilerine uygun olarak SEO kriterlerine dikkat ederek tasarlıyoruz.
   • Web sitenizdeki verilerin yedeklenmesi konusunda son teknoloji alt yapımızla yanınızdayız.
   • Özel sertifikalar sayesinde hem kişisel verilerin hem de hesap bilgilerinin korunması konusunda çok titiz davranıyoruz. Tüm müşterilerimizin güvenli bir web sitesine sahip olmasını istiyoruz.
   • Potansiyel müşterilerinizin markanıza sosyal medyadan da ulaşabilmesi adına sosyal medya entegrasyonları yapıyoruz.
   • Hazır tasarım web siteleri satmayı doğru bulmuyoruz. Tüm web sitesi tasarımı projelerimizde markanıza ve kurumsal kimliğinize özel web sitesi tasarlıyoruz.
   • Tüm web sitelerimizde kolay yönetilebilir, ihtiyaçlarınıza özel kişiselleştirilebilen Zemedya Panel kullanıyoruz.

   Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

   Zemedya Ajans olarak her zaman müşterilerimizin taleplerine özel profesyonel web sitesi tasarımı projeleri oluşturuyoruz. Web sitesi tasarımı yaparken öncelikle kurumsal ihtiyaçlarınızı anlıyoruz. Daha sonra deneyimli ekip üyelerimizle koordineli bir şekilde size özel bir web sitesi oluşturuyoruz.

   Web sitesi tasarımında kodlamadan site hızına, kullanıcı odaklı tasarımdan sektörünüzün dinamiklerine uygun detaylara kadar birçok noktaya dikkat ediyoruz. Markanızın internetteki itibarını arttırabilmek adına her zaman özverili ve güncel bir web sitesi tasarlıyoruz.

   Ekibimiz web sitesi tasarımı sonrası da her zaman sizlere destek oluyor. Detaylı bilgi almak ve web tasarım örneklerimizi görmek için bize ulaşabilirsiniz.

   Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

   Web sitesi tasarımı fiyatları ihtiyaçlarınıza göre değişiyor. Web sitenizin türü, web sitesinde yer alacak özellikler ve kodlama dili gibi birçok unsur web sitesi tasarımının maliyetini değiştiriyor. Her zaman proje bazlı fiyatlandırmalar yapıyoruz.

   Web sitesi tasarımı fiyat teklifi almak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilmek için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.