Gelişmiş E-Ticaret Çözümleri

Markan için en uygun paket çözümler ile hemen e-ticarete başlayın.

E-TİCARET TEKLİF AL >

E-Ticaret Sitesi Kurma

Hazır / Konsept E-Ticaret - E-İhracat - C2C Pazaryeri Sitesi

Projeniz için en iyisini birlikte yapalım.

14 yılı aşan uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.

TEKLİF ALIN

 • E-Ticaret Sitesi Kurmak

   E-Ticaret Sitesi Kurmak İçin Gerekenler

   E-ticaret sitesi kurmak için;
   1. Satış yapacağınız ürün veya hizmetleri belirleyin.
   2. İhtiyacınızı karşılayacak bir e-ticaret paketini seçin.
   3. Ürün veya hizmetlerinizi sitenize yükleyin.
   4. Satışa başlayın ve kazanın.

 • E-Ticaret Türleri

   B2B E-Ticaret: B2B toptan satışlar için kullanılan iş modellerinden biridir. İşletmeden işletmeye satış yapılan bu e-ticaret modelinde, tüketicilere ürün satışı yapan firmalar, toptan satış yapan firmalardan toplu bir şekilde ürün satın alabilirler.

   B2C E-Ticaret: E-ticaretin en popüler iş modellerinden biri B2C’dir. İşletmeler kendi ürünlerini ya da tedarik ettikleri ürünleri, kendi e-ticaret siteleri üzerinden tüketiciye, yani son kullanıcıya satarlar.

   C2C E-Ticaret: İnternet üzerinde tüketicilerin kendi aralarında satış yapmaları da C2C olarak tanımlanan bir iş modelidir. İkinci el ürün satışının yapıldığı platformlar bu iş modeline örnek olarak gösterilebilir.

   B2B & B2C E-Ticaret: Şirketler mağaza açarak ürünlerini pazaryeri yazılımında satışa sunarlar. Tüketici istediği satıcıdan ürünlerini satın alır, satın alınan ürünler satıcıları tarafından tüketiye ulaştırlır. Trendyol gibi site kurmak isteyenler için uygundur.

 • E-Ticaret Site Fiyatları

   E-Ticaret sitesi fiyatları öncelikle sitenin hazır paket bir ürün mü ? özel e-ticaret yazılımı olmasına göre değişmektedir.

   Hazır E-ticaret Sitesi Nedir ?

   Hazır e-ticaret paketleri tüketicilerin hızlı sahip olması için hazırlanmış standart özelliklere sahiptir. Hazır e-ticaret paketlerini özel e-ticaret yazılımından ayıran en önemli özelliği hazır paket e-ticaret siteleri için yazılımsal istek kabul edilmez. Size sunulan özellikler dışında talep edemezsiniz. Özel e-ticaret site tasarımını ek ücret karşılığında talep edebilirsiniz.

   Özel E-Ticaret Yazılımı Nedir?

   Özel e-ticaret yazılımı mevcutta standart olan özelliklerin dışında isteğinize uygun olarak e-ticaret alt yapısının yazılımsal ve tasarımsal geliştirilmesidir. Özel e-ticaret yazılımı taleplerinize göre ücretlendirilmektedir. Özel yazılım geliştirme maliyetleri yüksektir.

   Hangi E-Ticaret Paketini Tercih Etmeliyim?

   E-Ticaret yeni başlayanlar için e-ticaret uzun vadeli plan gerektiren bir iş türüdür. Küçük bir işletme ve yüksek bütçeleriniz yok ise kesinlikle en uygun e-ticaret paketini tercih etmelisiniz. Yeni başlayanlar için en donanımlı paketi alıyor olmak her zaman avantaj değildir. Yüksek bütçeler ayırabilecek bir işletmeye sahip iseniz e-ticaret sitenizi yönetecek küçük bir ekip kurmanız bazı ihtiyaçlarınızda dış destek almanız hızlı büyümünenize olanak sağlayacaktır.

   E-Ticaret Paket Fiyatları

   E-Ticaret sitesi fiyatlarını incelemek için tıklayınız.

   E-Ticaret markamız zeticaret marka sitemizi incelemek için tıklayınız.

 • Butik C2C Pazaryeri Çözümü

   C2C Pazaryeri yazılımımız açık kaynak kodlu kendi yazılım ekibimizin ürettiği bir üründür

   C2C Pazaryeri Yazılımı ile Ne Tür Projeler Yapılabilir ?

   • Lokal Parakende Pazaryeri:  Lokal C2C pazaryeri yazılımımız ile Türkiye'de ki mevcut pazaryerleri (Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon)gibi Satıcı ve Tüketicilerin Türkiyede olduğu iş modelidir. Trendyol gibi site kurmak isteyenler için uygundur.
   • Global Parakende Pazaryeri :  Global C2C pazaryeri yazılımımız ile Satıcıların Türkiye'de Alıcıların Dünya üzerinde ki herhangi bir ülkede olduğu iş modelidir.
   • Lokal Toptan Pazaryeri:   Local toptan pazaryeri yazılımı ile Satıcılar ürünlerini Türkiyede ki Alıcılara toptan satış yapabilirler. Örneğin; N11 Pro gibi
   • Global Toptan Pazaryeri:   Global toptan pazaryeri yazılımı ile satıcılar ürünlerini Dünyanın herhangi bir ülkesinde ki Alıcılara toptan satış yapabilir.
   • Dikey Pazaryeri: Dikey pazaryeri e-ticaret ile, sadece belli bir kategoriye odaklanılarak ürün satışının yapılmasıdır. Örneğin; sadece erkek ayakkabı, kadın ayakkabı, iç giyim vb. satışı yapan bir e-ticaret sitesi, niş bir hedef kitleye ulaşır ve ürün seçenekleri olarak da dikey bir pazarda yer alır.