Hastane Web Sitesi

Hastane, Klinik, Doktor Web Sitesi

Hastane, Klinik, Doktor web siteniz için en iyisini birlikte yapalım.

16 yılı aşan uzmanlığımızı ve yeteneğimizi Hastane, Klinik, Doktor web siteniz ile birleştirelim.

TEKLİF ALIN

 • Web Tasarım Ajansı Nedir?

   Web Tasarım Ajansı

   Şirketler ve markalar için en etkili iletişim aracı profesyonel ve kurumsal bir şekilde tasarlanan web siteleri oluyor. Web sitelerinin profesyonel ve kurumsal şekilde hazırlanması, web sitesinin tasarlanması, yayına alınması ve güncellenmesi gibi konularda web tasarım ajansı devreye giriyor.  Ajanslar firmanıza ait web sitesinin görsel tasarım ve yazılımsal olarak hazırlanması, bakımı, yönetilmesi ile arama motorlarına göre optimize edilmesi konularında yardımcı olur.

   Firmaların hedef kitlelerine ulaşabilmesi için pazarlama ve reklam faaliyetlerinde yer alması için bir web sitesine sahip olması gerekiyor. Markanızı hedef kitlenize ulaştırmak için deneyimli web tasarım ajansları ile çalışmanız gerekiyor. Şirketler ve markalar doğru ajansı seçme konusunda zorluklar yaşayabiliyor. Doğru ajansı seçtiğinizde markanızı güçlü bir konuma getirebilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

   Zemedya Ajans deneyimli ekibi, uzun yıllara dayanan web tasarım tecrübesi, çözüm odaklı yaklaşımı ve her sektörden deneyimi ile Türkiye’nin her yerinde kreatif web tasarım ajansı olarak hizmet veriyor. Web sitesi projeleriniz için ajansımızdan da teklif almayı unutmayın.

   Web Tasarım Ajansı Nedir?

   Web sitesine sahip olmak isteyen kişi ve şirketler için web tasarım ajansı nedir, açıklayalım;

   Web tasarım ajansı, tasarım ve yazılım konusunda uzman bir ekibe sahip firmalardır. Markanızın internette ki konumunu güçlendirmek için kaliteli kurumsal bir web sitesine sahip olmalısınız. Web tasarım ajansları profesyonel kurumsal web tasarım hizmeti almak için size yardımcı olur. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda konumlanması, ürün ve hizmetlerinizin dijital kanallardan pazarlanması ve markanızın dijitalde potansiyel müşterilere ulaşması için profesyonel web tasarım ajansı ile çalışmalısınız.

   Web Tasarım Ajansı Ne İş Yapar?

   Web tasarım ajansı, kurumsal ihtiyaçlarınızı dikkate alarak son teknoloji tasarım ve yazılım tekniklerini kullanarak bir web sitesi tasarımı yapar. SEO teknikleriyle arama motorlarına uyumlu, kaliteli ve özgün arayüz tasarımına sahip, mobil uyumlu, kurumsal, sade ve kullanıcı deneyimi iyi bir web sitesine doğru web tasarım ajanslarıyla çalışarak sahip olabilirsiniz.

   Web tasarım ajansı şu hizmetleri verir;

   Web Sitesi Tasarımı: Web tasarım ajansı işletmeniz için bir web sitesi tasarımı yapabilir. Web sitesi markanızın dijital ortamdaki kimliğini oluşturmak adına profesyonel bir şekilde oluşturulur.

   Web Yazılım: Web sitenizin görünmeyen yüzü olarak tanımlanabilecek web yazılım ile kullanıcı deneyimi yüksek ,kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Web sitesi yönetim paneli, ERP sistemleri, CRM yazılımları ve çok daha fazlası web tasarım ajansı tarafından hayata geçirilir.

   Grafik TasarımMarkanızın kurumsal kimliği için grafik tasarım hizmeti alabilirsiniz. Web tasarım ajansları logo, marka kimliği oluşturma gibi birçok konuda da hizmet verir.

   Arama Motoru Optimizasyonu(SEO): Web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkabilmesi ve daha görünür olabilmesi için arama motoru optimizasyonu çalışmalarına bütçe ayırmalısınız. Web tasarım ajansı SEO çalışmalarında da en büyük destekçinizdir.

   Dijital Pazarlama: Ürün ve hizmetlerinizin dijital kanallar üzerinden müşterilerinize ulaştırılmasındaki tüm stratejilerdir. Google ADS, arama ağı, görüntülü reklam ağı, sponsorlu reklamlar konusunda web tasarım ajanları ile çalışabilirsiniz.

   Web Tasarım Ajansı Nasıl Çalışır?

   Her web tasarım ajansı farklı bir çalışma sistemine sahiptir. Zemedya Ajans olarak tüm web tasarım projelerimizde profesyonel bir bakış açısıyla çalışıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti vermeye odaklanıyoruz.

   Çalışma adımlarımız şu şekildedir;

   1. Keşif ve Planlama: İhtiyaçlarınızı anlamak ve size özel geliştireceğimiz projede gerekli stratejileri belirleyerek planlama yapmak için birlikte toplanıyoruz.

   2. Tasarım ve Yazılım Geliştirme: Belirlediğimiz stratejiye göre yazılım ve tasarım çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. Müşterilerimize her zaman nitelikli çözümler sunmaya odaklanıyoruz.

   3. Test ve Yayına Alma: Web sitenizi tasarım ve yazılım boyutunda son bir kez detaylı olarak inceliyoruz. Tüm kontrollerden sonra web sitenizi yayına hazır halde size teslim ediyoruz.

   Zemedya Ajans olarak tüm çalışmalarımızda odak noktalarımız şöyle oluyor;

   Müşteri Memnuniyeti: Tüm projelerimizde her zaman çıkış noktamız müşteri memnuniyeti oluyor. Kurumsal ihtiyaçlarınız ve taleplerinizi karşılayacak projeleri deneyimli web tasarım ajansı olarak hayata geçiriyoruz.

   Şeffaflık ve Ölçülebilirlik: Projelerimizin her aşamasında şeffaf hareket ediyoruz. Hesap verilebilirlik açısından her zaman ölçülebilir çalışmalar yürütüyoruz. Çalışmalarımızın sonunda her zaman nitelikli ölçümler yaparak sizlere gerekli raporlandırmayı da sunuyoruz.

   Modern ve Yenilikçi Teknolojiler: Zemedya Ajans ismini gördüğünüz her yerde modern ve yenilikçi teknolojiler sizleri bekliyor. Web tasarım ve web yazılım alanındaki en güncel gelişmeleri her zaman takip ediyoruz.

   Sürdürülebilirlik: Dijital sürdürülebilirliğe çok önem veriyoruz. Bizlerden aldığınız bir hizmetten sonra her zaman iş ortaklığımızı yürütme taraftarıyız. Her türlü sorun ve merak ettiğiniz konuda bize her zaman ulaşabilirsiniz.

   Web Tasarım Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

   Web tasarım ajansı seçme süreci işletmeler için çok yorucu olabiliyor. Bu yüzden web tasarım ajansıyla çalışmadan önce bazı değerlendirme kriterlerine göre hareket etmeniz gerekiyor. Zemedya Ajans olarak her zaman nitelikli ve kaliteli bir web tasarım hizmeti almanız için çalışıyoruz.

   Web tasarım ajansı seçerken dikkat edilmesi gerekenler şöyle;

   Kurumsal Web Tasarım Ajansıyla Çalışın

   Web tasarım ajansı seçerken kurumsallık çok önemlidir. İş sonunda da her zaman iletişim kurabileceğiniz ve gerekli olduğunda yardım alabileceğiniz bir web tasarım firması ile çalışmanız yararınıza olacaktır. Ekip sayısı, ofis, departmanlar gibi unsurlar kurumsallık konusunda fikir verebilir.

   Kurumsal web tasarım ajansı arıyorsanız Zemedya Ajans’tan da teklif alabilirsiniz.

   Referansları İncelemeyi Unutmayın

   Web tasarım ajansları seçerken en önemli husus referanslarını incelemek olur. İşletmeniz için çok önemli olan web tasarımda çalışacağınız ajansların imzası olan projeleri inceleyin. Böylece çalışma sistemi hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

   Programlama ve Web Yazılım Profesyonelliği Olmalıdır

   Web sitenizin dinamik bir yapıya sahip olması için programlama ve web yazılım konusunda profesyonel bir web tasarım ajansı ile çalışmalısınız. Zemedya Ajans olarak her türlü ihtiyacınıza özel sade ve yenilikçi kodlama dilleri kullanıyoruz. Her türlü talebinizde profesyonel programlama ve web yazılım çözümlerimize güvenebilirsiniz.

   Kreatif Ajansları Tercih Edin

   Web tasarımda yaratıcılık çok önemli bir husustur. Rakiplerinizden öne çıkmanızı sağlayacak, yenilikçi ve kreatif çözümler barındıran web siteleri tasarlıyoruz.

   Teknik Destek Alabileceğiniz Ajanslarla Çalışın

   Web tasarım ajansı konusunda firmaların en büyük şikayetleri teknik destek eksikliği oluyor. Zemedya Ajans olarak iş öncesi ve iş sonrası her ihtiyacınız olduğunda teknik destek sağlıyoruz. Proje sonunda dahi tüm ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.

   Fiyat Performans Standartlarını Sağlamalıdır

   Markaların yaptıkları en büyük hata ucuz web tasarım ajansları ile çalışmak oluyor. Hazır yazılımlar web sitenize büyük zararlar verebiliyor. Bu yüzden bir ekibe sahip olan ve fiyat performans standartları yüksek olan ajansları tercih etmelisiniz.

   Uzun vadede kayıplar yaşamamak için hemen bize ulaşın ve web tasarım fiyatları hakkında bilgi alın.

 • Hastane, Klinik, Doktor Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

   Hastane, Klinik, Doktor Web Sitesi Fiyatları

   Hastane, Klinik, Doktor Web sitesi fiyatları bir çok etkene göre değişiklik göstermektedir.

   Hastane Web sitesinin fiyatını etkileyen faktörlerin başında tasarım teknikleri gelmektedir. Web sitesi yaptıracak kişilerin teknik bilgisi olmaması nedeniyle karşılarına çıkacak seçenekler değerlendirmelerini zorlaşmaktadır.

   Hastane, Klinik, Doktor Web Sitesi Çeşitleri Nelerdir

   Web siteleri öncelikle tasarım olarak Hazır Web Site Tasarım ve Kurumsal Web Site Tasarım olarak iki gruba ayrılır

   Hazır Hastane, Klinik, Doktor Web Site Tasarım Nedir?

   Hazır web site tasarım adından anlaşılacağı üzere web sitesinin kullanıma hazır olmasıdır. Bu seçenekte genelde sitenin genel tasarımına müdehale edilemez. Sitenin içerik alanlarında bilgi girişi, bilgi silme ve düzenleme yapılabilmektedir.

   Her firmanın alt yapısına göre bu konuda değişkenlik göstermektedir. Hazır web siteleri maliyet açısından uygundur. Fakat net olarak bir fiyat vermek mümkün değildir. hazır web siteleri de kendi içinde geniş bir aralığa sahiptir.

   Kurumsal Hastane, Klinik, Doktor Web Site Tasarım Nedir?

   Kurumsal web tasarımında tasarım hazır değildir. Site tasarımı marka kimliğine uygun olarak tasarımcı tarafından sayfa sayfa hazırlanır.

   Tasarım süreci sitenin sayfa yapısına göre 1-4 hafta aralığında hazırlanmaktadır. Özel site tasarımı yapıldıktan sonra dinamik yönetilebilir bir site olacak ise bu durumda sitenin yönetim panel uygulaması yapılır. Yönetim panel entegre edildikten sonra site test yayınına alınır. Herhangi bir hata olmadığı durumda site gerçek alanında yayına alınır.

   Özel web tasarımı hem tasarım süreci hem de panel entegrasyonu nedeniyle proje tipine göre değişen 4-8 hafta sürelerde teslim edilmektedir.

   Sürecin uzun olması insan kaynağının kullanımı nedeniyle maliyeti hazır web sitelerine göre daha yüksektir. Kurumsal web site fiyatları için de net bir fiyat vermek mümkün değildir.

 • Web Sitesi Tasarımı Neden Önemlidir?

   Web Sitesi Tasarımı

   Web sitesi tasarımı, internet ortamında görüntülenen web sitelerinin oluşturulmasını ifade eden bir kavramdır. İşletmeler dijital ortamdaki görünürlüğünü güçlendirmek adına kurumsal bir web sitesine ihtiyaç duyarlar. Web sitesi sayesinde ürün ve hizmetlerinizi daha etkili şekilde pazarlayabilirsiniz.

   Profesyonel bir bakış açısıyla hazırlanan web siteleri potansiyel müşterilerinizle buluşmanın en etkili, hızlı ve en düşük maliyetli yoludur. Bir web sitesi markaları internet ortamındaki ofisi ve showroomudur.

   Web sitesi tasarımı basit bir işlem değildir. Özellikle işletmeler için müşteri kitlesinin aradığı ürünü kolay bulacağı, web sitesinde güzel vakit geçireceği bir tasarım şarttır. Zemedya Ajans olarak her zaman sade, şık ve etkili bir web sitesi tasarlıyoruz.

   Web siteniz ziyaretçiler tarafından kolay algılanan yapıda olduğunda istediğiniz mesajı müşteri kitlenize en etkili şekilde ulaştırabiliyorsunuz. Bir web sitesi tasarımında farklı disiplinler, beceriler ve özellikler bir araya geliyor. Web sitesi tasarımı yaparken müşterilerimize web tasarım yanında grafik tasarım, ara yüz tasarımı, içerik oluşturma, ihtiyaca özel kodlama, arama motoru optimizasyonu gibi hizmetleri de sunuyoruz.

   Web Sitesi Tasarımı Neden Önemlidir?

   Bir işletme küçük ölçekli dahi olsa web sitesine ihtiyaç duyuyor. Sektörünüz ne olursa olsun müşteri kitlenizle buluşabilmek ve kurumsallığınızı tamamlayabilmek için web sitesi tasarımı hizmeti almalısınız.

   İşletmeler için web sitesinin gerekliliği şöyle açıklanabilir;

   • Yeni Müşteriler Bulma: İnternet işletmelerin yeni müşteriler bulma ve daha fazla müşteriye ulaşmada en etkili ve en düşük maliyetli çalışma alanıdır. Bunu da web sitesine sahip olarak başarabilirsiniz.
   • 7/24 Ulaşılabilirlik: Tüketiciler artık istedikleri zaman ulaşabilecekleri işletmeleri tercih ediyorlar. Bir web sitesi ile 7/24 ulaşılabilir olabilirsiniz.
   • Etkili Reklam ve Tanıtım: Geleneksel reklam ve tanıtım faaliyetlerine olan ilgi her geçen gün azalıyor. Web sitesi işletmelere düşük maliyetlerle etkili reklam ve tanıtım faaliyetleri planlama olanağı verir.
   • Marka İmajı: Markanızın dijitalde imajı için web sitesi tasarımı çok önemlidir. Etkili ve yüksek kullanıcı deneyimi sağlayan bir web sitesi ile marka imajınız güçlenebilir ve kolaylıkla müşteri bağlılığı oluşturabilirsiniz.

   Web sitesi tasarımı konusunda Zemedya Ajans profesyonelliğine güvenebilirsiniz. Web tasarım konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

   SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

   Web sitesi tasarımında SEO uyumu mutlaka olması gereken bir özelliktir. Ajansımız tarafından tasarlanan web siteleri Google,Bing, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarının kriterlerine uygundur. Arama motorları internet kullanıcılarının bilgiyi en çok aradıkları kanallardır. Kullanıcı deneyimi, mobil tasarım, kaliteli ve özgün içerik, web sitesi hızı gibi 200 civarında sıralama kriterine uygun bir web sitesi tasarlıyoruz.

   Arama motorları kullanıcı deneyimine çok önem veriyor. Bu yüzden tüm web sitesi tasarımı projelerimizde kullanıcı deneyimini en üste çıkartıyoruz. Web sitenizi tasarlarken en ince ayrıntısına kadar SEO dostu bir web sitesi oluşturuyoruz.

   Web Sitesi Tasarımı Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

   Web sitelerinde kullanıcıların ilk düşüncesi çok önemlidir. Web siteleri işletmelerin dijital kimliği ve vitrini olduğu için potansiyel müşteriler markanız hakkında ilk izlenimi web siteniz üzerinden oluşturuyor.

   Web sitesi tasarımı sadece görünüm ögesinden oluşmaz. Arama motoru algoritmalarının istekleri de dikkate alınmalıdır. Estetik ara yüz ve kullanıcıyı yormayan tasarımlar çok önemlidir. Web sitesinde arka plandaki teknik çalışma süreci de çok büyük önem taşıyor.

   Web sitesi tasarımı yaparken şu noktalara dikkat ediyoruz;

   • Sade ve Anlaşılır Tasarım: Web site tasarımı yaparken SEO açısından en önemli unsurlardan biri sitenin açık, anlaşılır ve sade olmasıdır. Ana sayfa metinleri sitenin amacıyla uyumlu olmalıdır. URL yapısının kısalığı, sitenin hızı gibi birçok unsur arama motorları tarafından önemseniyor.
   • Mobil (Responsive) Tasarım: İnternete mobil cihazdan bağlanma sayısı dünyada 5 milyarın üzerinde. İnternet aramalarının %70 kadarı mobil cihazlar üzerinden yapılıyor. Bu yüzden web sitesinde mobil tasarım hayati öneme sahip oluyor. Responsive optimizasyon arama motorları ve kullanıcı deneyimi için ön planda olan özelliklerden oluyor.
   • Görsel Optimizasyonu: Web sitenize trafik çekebilmek ve kullanıcıları web sitenize tutabilmek için görseller de titizlikle planlanmalıdır. Görsel optimizasyon SEO çalışmaları için de çok kritik bir noktadır.
   • Doğru Alan Adı Seçimi: Çok önemli gözükmese de işletmeler için web sitesinde alan adı seçimi de çok önemlidir. Doğru uzantıya sahip, anahtar kelime barından, kısa ve akılda kalıcı bir alan adı hem SEO çalışmalarınızda hem de müşteride marka bilinirliği oluşturmada çok verimli sonuçlar sağlar.
   • Sade ve Profesyonel Kodlama: Web sitesi tasarımı yaparken arka planda kodlama çok önemlidir. Karmaşık kod yapıları arama motorları tarafından çok sevilmeyen yapılardır. Kısa ve sade kodlar web sitenizi arama motorlarında güçlendirecektir. Zemedya Ajans olarak profesyonel ekibimizle kodlama konusunda kendimize güveniyoruz.
   • Kaliteli ve Özgün İçerik: Web sitelerinde kaliteli ve özgün içerik çok önemlidir. Okunabilirliği yüksek, yazım kurallarına uygun ve özgün içerikler arama motorları ve kullanıcı deneyimi açısından kritik noktalar arasındadır.

   Web Sitesi Tasarımında Neden Zemedya Ajans?

   Zemedya Ajans profesyonel web sitesi tasarımı konusunda sizlere nitelikli ve yapıcı çözümler sunuyor.

   Web sitesi tasarımında şu noktalara dikkat ediyoruz;

   • Güncel tasarım ve yazılım teknolojilerini takip ediyoruz. Her zaman yeni nesil yazılımlarla web sitesi tasarımı hizmeti veriyoruz.
   • Web sitenizin her türlü cihazda açılabilmesi adına responsive özelliklere sahip olmasını sağlıyoruz.
   • Hem yazılım hem de tasarım konusunda her zaman kullanıcı odaklı çalışıyoruz.
   • Tüm web sitelerini arama motorlarının beklentilerine uygun olarak SEO kriterlerine dikkat ederek tasarlıyoruz.
   • Web sitenizdeki verilerin yedeklenmesi konusunda son teknoloji alt yapımızla yanınızdayız.
   • Özel sertifikalar sayesinde hem kişisel verilerin hem de hesap bilgilerinin korunması konusunda çok titiz davranıyoruz. Tüm müşterilerimizin güvenli bir web sitesine sahip olmasını istiyoruz.
   • Potansiyel müşterilerinizin markanıza sosyal medyadan da ulaşabilmesi adına sosyal medya entegrasyonları yapıyoruz.
   • Hazır tasarım web siteleri satmayı doğru bulmuyoruz. Tüm web sitesi tasarımı projelerimizde markanıza ve kurumsal kimliğinize özel web sitesi tasarlıyoruz.
   • Tüm web sitelerimizde kolay yönetilebilir, ihtiyaçlarınıza özel kişiselleştirilebilen Zemedya Panel kullanıyoruz.

   Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

   Zemedya Ajans olarak her zaman müşterilerimizin taleplerine özel profesyonel web sitesi tasarımı projeleri oluşturuyoruz. Web sitesi tasarımı yaparken öncelikle kurumsal ihtiyaçlarınızı anlıyoruz. Daha sonra deneyimli ekip üyelerimizle koordineli bir şekilde size özel bir web sitesi oluşturuyoruz.

   Web sitesi tasarımında kodlamadan site hızına, kullanıcı odaklı tasarımdan sektörünüzün dinamiklerine uygun detaylara kadar birçok noktaya dikkat ediyoruz. Markanızın internetteki itibarını arttırabilmek adına her zaman özverili ve güncel bir web sitesi tasarlıyoruz.

   Ekibimiz web sitesi tasarımı sonrası da her zaman sizlere destek oluyor. Detaylı bilgi almak ve web tasarım örneklerimizi görmek için bize ulaşabilirsiniz.

   Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

   Web sitesi tasarımı fiyatları ihtiyaçlarınıza göre değişiyor. Web sitenizin türü, web sitesinde yer alacak özellikler ve kodlama dili gibi birçok unsur web sitesi tasarımının maliyetini değiştiriyor. Her zaman proje bazlı fiyatlandırmalar yapıyoruz.

   Web sitesi tasarımı fiyat teklifi almak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilmek için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.