Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web sitesi nedir?

Kurumsal web sitesi, kurumun kurumsal kimliği ile uyumlu ve kurumun kurumsal öğelerini ön plana çıkarabilecek alt yapıya sahip bir şekilde tasarlanmış web sitesidir.

İçerik Yönetim Sistemleri (Content Management System) nedir?

Son yıllarda web sitelerinin hızlı ve kolayca güncelleme ihtiyacı arttı. Bu sebeple günümüzde kurumsal web sitelerinin kolayca güncellenebilir olarak tasarlanıp programlanması önemli hâle geldi. İçerik Yönetim Sistemleri (Content Management System) olarak adlandırılan yazılımlar aracılığıyla kurumsal web sitesi yönetimi kolaylıkla yapılmaktadır. İçerik yönetim sistemine sahip web sitelerinin yatırım maliyeti yüksek olsa da uzun vadede güncelleme maliyetlerini ortadan kaldırdığı için ekonomik bir çözüm olarak tercih edilmektedir. Zemedya olarak dünya çapında tercih edilen Zpanel içerik yönetim sistemine sahip kurumsal web sitesi uygulamalarımız ile müşterilerimize başarılı çözümler sunuyoruz.

Neden Zemedya’yı tercih etmelisiniz?

Başarılı bir kurumsal web sitesi oluşturmak için temel olarak web tasarımı, arayüz kodlama, ve programlama, veri girişi gibi konularda deneyimli bir ekip gereklidir. Bu konuda yetkinliğini ortaya koyan Zemedya 10 yılı aşkın süredir birçok kurumsal şirketin dijital çözüm ortağı olarak tercih edilmiştir.

Kurumsal web sitesi projelerimizi inceleyin...

Tüm Hizmetler

Projeniz için en iyisini birlikte yapalım.

14 yılı aşan uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.

TEKLİF ALIN