Bakım ve Güncelleme

Web Site Bakım ve Güncelleme

Bakım ve Güncelleme Nedir?

Web sitesi projenizi tamamladınız, web siteniz yayımlanmaya başladı ve çok güzel geri dönüşler alıyorsunuz. Peki bir sorun ile karşılaşırsanız ne olur? Burada projenizin programlamasını yapan dijital ajansın seçimi kritik bir soru olarak karşımıza çıkıyor.

Teknolojinin hızlı gelişiminden de kaynaklı olarak web sitelerinde bakım ve güncelleme ihtiyaçları ortaya çıkar. Bakım anlaşması yaparak web sitenizin olası arızalara karşı düzeltilmesi sağlanmalıdır. Güncelleme anlaşmalarıyla da web sitenizin yeni grafik ve yazılım ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Bakım ve güncelleme konusunda gerekli desteği web sitenizi programlayan şirketten alabileceğinizden dijital ajans seçiminiz önemlidir. Bu konuda herhangi bir sorun yaşamamak için uzun yıllardır müşterilerine hizmet veren ajansları tercih etmelisiniz.

Zemedya olarak yaptığımız bütün projelere 3 yıl boyunca bakım hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz. 10 yılı aşkın süredir birçok projeyi hayata geçirdik, bakım ve güncelleme hizmetlerimizle müşterilerimizin daima yanında olduk.

Bakım ve güncelleme hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin...

Hizmetler

Hemen Teklif Al